Blog

Co má společného lopata a Vitální princip?

Dnes jsem dostal zajímavý dotaz: „V čem spočívá účinnost a jednoduchost Vitálního principu?“. Na okamžik jsem se musel zastavit a zamyslet, abych našel ta správná slova. Odpověď přišla až po chvíli, ale o to úžasnější byla. Uvědomil jsem si, že extrémně miluji jednoduché a účinné věci… Jsem přímo fascinován jednoduchými věcmi, přístroji, postupy, myšlenkami, které jsou v drtivé většině efektivnější než jakékoliv jejich překomplikované příbuzné v různých podobách. Představte si takovou lopatu…Lopata je dokonalý, jednoduchý a mimořádně účinný nástroj. Respektuje fyzikální a přírodní zákony. Od svého vynalezení prakticky, až na několik kosmetických detailů, nezměnila podobu. Je levná a pro svou jednoduchost a účinnost, velmi oblíbená. Snadno se používá, protože pro její ovládnutí není třeba žádných mimořádných znalostí či dovedností. V případě použití, má vícero blahodárných účinků. V prvé řadě šetří vaši peněženku, neboť je energeticky velmi nenáročná. Za druhé při jejím používání zlepšuje fyzickou kondici jejího uživatele. A v neposlední řadě vykoná velmi efektivně a s mimořádnou přesností to, co by bez její pomoci šlo provést jen velmi těžko.

A nyní srovnejme s metodou Vitální princip. Vitální princip je dokonalá, jednoduchá a mimořádně účinná metoda k získání přirozeného zdraví a štíhlé postavy. Je postavena na respektování přírodních zákonů. Od svého vynalezení prakticky, až na několik detailů, nezměnila podobu. Je v podstatě velmi levná (při srovnání s ostatními metodami) a pro tuto svou jednoduchost a účinnost velmi oblíbená (měřeno úspěšností klientů). Snadno se používá, protože v podstatě je třeba pouze naslouchat svému tělu ( ne mysli) a po osvojení si několika základních pravidel, již není třeba studovat žádné nutriční hodnoty, glykemické indexy, gramáž, poměry živin a množství jednotlivých látek. V případě použití, se její univerzální zákonitosti, dají použít v každém aspektu lidského života. Její účinek je natolik blahodárný, že se projeví ve zlepšení dalších oblastí života, zdánlivě s metodou nesouvisejících. Šetří vaši peněženku, zlepšuje zdravotní stav a kondici, zlepšuje psychickou pohodu, zajišťuje duchovní růst, zlepšuje mezilidské vztahy apod. A v neposlední řadě vykoná velmi efektivně a s chirurgickou přesností to, co by bez její pomoci nešlo vykonat vůbec nebo jen s velkými obtížemi :-).

Jak vidíte tak metoda Vitální princip má s lopatou velmi mnoho společného. Jsem na to náležitě hrdý, neboť miluji jednoduché a účinné věci. Příště až vezmete do ruky lopatu, vzpomeňte si na tento článek a budete hned vědět jak úžasný je Vitální princip :-)).

Jindřich Tvrdík

www.vitalniprincip.cz

Jednoduchost a účinnost
Jednoduchost a účinnost