O mně

Jindřich Tvrdík - Terapeut, masér a výživový průvodce. Absolvent Trenérské školy Petra Stacha s osvědčením „Trenér 2.třídy pro fitness a kondiční kulturistiku“ a vzdělávacího programu „Poradce pro výživu“ akademie výživy a sportu Nutriacademy s.r.o. Absolvent školy reflexní terapie u manželů Patakyových. Masér pro sportovní a rekondiční masáže, thajské masáže a masáže těhotných.

Od roku 1996 se intenzivně věnuji hledání jednoduchých přírodních principů, s cílem nacházet efektivní a nenáročné metody pro tvorbu a udržení zdravého a harmonického životního stylu.

V průběhu mé cesty hledajícího jsem absolvoval řadu odborných škol a kurzů, z nichž za nejcennější považuji trenérskou školu Petra Stacha, kde jsem se dozvěděl prvotní informace o fungování lidského organismu v kontextu sportovních činností, akademii výživy a sportu Nutriacademy s.r.o., která mi otevřela dveře ke klasickému pojetí výživové problematiky a školu reflexní terapie manželů Patakyových, kterým vděčím za nejcennější diagnostické a léčebné nástroje. Za zmínku stojí ještě rekvalifikační kurz „Masér pro sportovní a rekondiční masáže“, kde jsem se naučil kouzlu léčivého doteku a škola života Jarky Matuškové, která mě dodnes zasvěcuje do tajů práce s energií. Nejcennější  znalosti a zkušenosti jsem nicméně získával při samostudiu a praktickém využívání získaných teoretických znalostí.

V současné době se můj profesní život odehrává ve třech základních rovinách. V rovině první studuji a zkoumám nové metody a principy práce s tělem a myslí a v těch již vyzkoušených, pronikám do hlubších úrovní. V rovině druhé  pracuji s mými klienty na jejich individuálním plánu osobního růstu a změně životního stylu  metodou, podle mého názoru nejefektivnější, Vitální princip . V rovině třetí pracuji na svém vlastním osobním růstu a zkouším všechny metody a principy takříkajíc na vlastní kůži s cílem inspirovat a motivovat každého, kdo touží po změně a růstu, vlastním příkladem .

Při mé práci se nechávám inspirovat jak nejnovějšími vědeckými výzkumy, především z oblasti kvantové fyziky a biochemie, tak i tisíciletími prověřenými poznatky dávných mistrů přírodních věd, východních filosofií a tajných nauk.

Mými zájmy a koníčky jsou sport, četba, studium, práce s energií, osobní růst, fotografování a toulky přírodou.

 

Mým posláním a smyslem života je přinášet klid a harmonii do rozbouřených vod našich životních příběhů.

 

Jindřich Tvrdík - přírodní člověk :)
Jindřich Tvrdík - přírodní člověk :)
Toulky přírodou
Toulky přírodou
Sport
Sport
Sport II.
Sport II.
S krásnou a velmi inteligentní Lindou Bartošovou
S krásnou a velmi inteligentní Lindou Bartošovou
S úžasnou a vždy usměvavou Terezkou Kostkovou
S úžasnou a vždy usměvavou Terezkou Kostkovou
Fotografování
Fotografování
Fotografování II.
Fotografování II.
Já a kůň
Já a kůň
Rád poznávám nová místa a nové lidi
Rád poznávám nová místa a nové lidi
Jindřich Tvrdík
Jindřich Tvrdík
Meditace
Meditace