Reference

„Již rok docházím pravidelně na relaxační a reflexní masáže a až tady jsem poznala a pochopila, jak mají opravdové masáže vypadat. To co jsem zažívala před tím, byla jen ztráta času a peněz, až tady jsem poznala ten pravý požitek a hlavně definitivní odbourání únavy a bolesti zad. Díky příjemné atmosféře a úžasnému masérovi se cítím skvěle. Děkuji a všem vřele doporučuji :)“.

Andrea

 

Dobrý den přeji, jste vážně zlatý, moc děkuji za bleskovou odpověď. Je mi to jasné, že by to chtělo spíše konzultaci a ne jednu :-). Chci vám ale teď hned strašně moc poděkovat za odkazy videí. Meridiány jsou jako seslání z nebes. To proklepávání se dá zvládnout i při vřískajících dětech, takže mooooooooooooooc děkuju!!!!!!!!!!!

Milada

 

„Neskutečně mě inspirujete, dodáváte mi odvahu a sílu. A hlavně klid… Něco možná zdánlivě jednoduchýho a běžnýho, ale pro mě něco, co jsem v sobě dříve moc neuměla najít, leda s miminkem v náručí… Ze srdce vám ještě jednou děkuju za včerejšek i předchozí dny – za váš čas, energii a lásku“.

S láskou Julie

 

Cvičím pár dní některá Vaše cvičení a jsem přesvědčena, že mají zásadní vliv na ústup mojí neústupné bronchitidy. S tím co píšete nezbývá než bez výhrady souhlasit…..Chci Vám vlastně poděkovat.. Z vašich slov vnímám něco, s čím se setkávám jen zřídka – pomoc nabídnutá s čistým srdcem. Tak tedy: Děkuji Vám z celého srdce, že jste jaký jste a že jste ochoten ukázat směr těm, kteří hledají a nabídnout účinnou pomoc.

Ivana

 

Milý Jindřichu, moc Vám děkuji za Vaše video – proklepávání meridiánů, které jsem si již několikrát zacvičila s Vámi a zařadila jsem mezi své oblíbené.

Jitka

 

„Chtěla bych poděkovat Jindrovi, za celkové zlepšení mého zdravotního stavu. Po několika konzultacích a reflexních terapiích, se mi velmi zlepšil můj celkový zdravotní stav. Poradil mi, co udělat pro změnu mého těla. Jak mu naslouchat a vnímat své myšlenky. Dodal mi životní energii a ukázal mi, jak si více věřit. Stal se mým dobrým učitelem a kamarádem. Velmi si ho vážím a přeji mu, aby tato pozitivní síla a energie, co v sobě má a předává lidem kteří za ním přijdou, neměla konce :-)“.

Věrka

 

Díky za láskyplnou péči a úžasné masáže. Cítím se jako znovuzrozená.

Terka

Adam
Adam
Andrea
Andrea
Elis
Elis
Linda
Linda
Petra
Petra
Terezka
Terezka
Dagmar
Dagmar
Věra
Věra