Reflexní diagnostika a terapie

Reflexní diagnostika

Reflexní diagnostika je nástroj, kterým lze s velkou přesností zjistit aktuální stav lidského organismu. A nejen to. Reflexní diagnostika je také nástroj, kterým lze, alespoň částečně, nahlédnout do budoucnosti. S její pomocí můžeme s velkou pravděpodobností odhadnout budoucí vývoj zdravotního stavu člověka. Spolu s informacemi o životním stylu, rodinné anamnéze a psychickém stavu jedince, se procentuální přesnost této předpovědi blíží ke 100%. Jak reflexní diagnostika a potažmo celá terapie funguje, je velkou záhadou a dodnes to vlastně nikdo přesně neví. Ani já ne. Historicky několik tisíciletí stará a prověřená metoda, která se v průběhu věků objevuje napříč všemi kontinenty a kulturami, stále čeká na své vysvětlení. Stejně jako mnoho jiných, v lidském životě běžných, jevů a úkazů. Za všechny jmenujme třeba hojení ran.

Jak již bylo řečeno, reflexní diagnostika je velmi přesná metoda, která tlakem prstů na reflexní plošky a body na chodidlech, dokáže zjistit aktuální zdravotní stav organismu. A to včetně skrytých poruch a dysfunkcí, které se ještě nehlásí žádnými symptomy, ale v těle již jsou a působí destruktivně na celý organismus. Reflexní diagnostikou hledáme vždy příčiny, které jsou našemu (ale i lékařskému) pohledu skryty za symptomy zjevnými a léčíme je vždy přednostně.

Reflexní terapie

Reflexní terapie využívá poznatků zjištěných při reflexní diagnostice a různými přítlaky a hmaty prstů na reflexních ploškách a bodech chodidel, tyto zjištěné poruchy odstraňuje a spolu s jinými léčebnými metodami komplexně léčí celý organismus.  Při léčbě se využívá poznatků tradiční čínské medicíny, znalostí anatomie a nejnovějších poznatků moderní vědy. Tlakem či hlazením reflexních ploch vyrovnáváme energetické nerovnováhy ve všech zasažených orgánech a tím přispíváme k uzdravování celého organismu.

Reflexní terapií je možné dosáhnout nejenom uzdravení různých tělesných patologií, ale dokáže i vyladit celý organismus k dosažení maximální výkonnosti ve všech lidských činnostech, sportu, práci, intelektuální činnosti i sexu.

Příklad: Tenisový loket bývá důsledkem špatné činnosti žlučníku a po jeho uzdravení mizí i bolest lokte. Bolesti v bedrech bývají zase vedle psychických příčin nejčastěji zapříčiněny křečí dvanácterníku a po jeho harmonizaci mizí i bolesti bederní páteře.

Reflexní diagnostika a terapie
Reflexní diagnostika a terapie
Sendvičový hmat.
Sendvičový hmat.
Uvolnění krční páteře.
Uvolnění krční páteře.
Reflexní diagnostika a terapie
Reflexní diagnostika a terapie
Reflexní diagnostika a terapie
Reflexní diagnostika a terapie
Čisté uvědomění
Čisté uvědomění
Vnitřní síla
Vnitřní síla