Služby

 

Reflexní diagnostika a terapie

Reflexní terapie je metoda, která umožňuje nalezení nejslabšího místa organismu a efektivní započetí procesu jeho harmonizace. Pomocí reflexní terapie lze řešit či podporovat uzdravování závažnějších i lehčích onemocnění, ale slouží výborně i k vyladění zdravého organismu, uvolnění svalových i jiných křečí a detoxikaci organismu. Je velmi vhodná pro napravování nebo ulevování od potíží pohybového aparátu.

Více..

Odblokování páteře a chodidel

Vpravdě světový unikát, který pracuje s tezí, že veškeré dysfunkce lidského organismu pocházejí ze ztuhnutí těla a tím blokád energetických proudů. V důsledku zablokované krční páteře, nemůže naším nejužším místem, krkem, volně proudit energie mezi tělem a jeho řídícím centrem, mozkem. Odblokováním krční páteře dojde k zprůchodnění energetického kanálu a tělo okamžitě nastartuje proces samoléčby a sebeobnovy. Odblokováním celé páteře získáme novou startovní čáru, tzv. nulový bod, k uvolnění a ozdravění celého pohybového aparátu. Odblokováním chodidel, které trpí absolutní absencí bosé chůze, dojde k témuž efektu jako u páteře, tj. startovnímu bodu k obnově strukturální rovnováhy celého organismu.

Více..

Regenerační a relaxační masáže

Pravidelné masáže podporují ozdravné procesy nejen na úrovni fyzického těla, ale především i v mentální oblasti a oblasti spirituality člověka. Léčivý dotek podporuje zvýšení vibrací lidského těla a tím i veškeré jeho ozdravné funkce. Širokospektrální pozitivní účinek masáže na lidský organismus, lze směle nazvat univerzálním léčebným prostředkem. A o vskutku úžasně příjemném zážitku asi hovořit ani nemusíme.

Více..

Vitální princip

Minimalistický koncept zdravého životního stylu. Minimální úsilí, maximální výsledek. Tak lze stručně charakterizovat tento koncept vycházející z lásky k minimalismu, jednoduchosti a účinnosti.

Více..Motivace a inspirace
Motivace a inspirace
Reflexní terapie
Reflexní terapie
Relaxační masáže
Relaxační masáže
Meditační techniky
Meditační techniky
Energetická cvičení
Energetická cvičení
Jednoduchá příprava jídel
Jednoduchá příprava jídel
Bosá chůze
Bosá chůze
Intenzivní silový trénink
Intenzivní silový trénink
Krátké intenzivní sprinty
Krátké intenzivní sprinty
Umění odpočívat
Umění odpočívat