Vitální princip

Vitální princip

Motto: „Respekt, úcta a osobní přístup“

Co to je: „Jednoduchá cesta k přirozenému zdravíkráse

Praktickýunikátní systém jednoduchých kroků a návyků, vedoucí k efektivní změně vašeho životního stylu. Kombinace západní vědy, východní moudrosti a duchovních principů, vhodná pro každého, kdo touží po zdravívitalitěživotní rovnováze. Pro každého, kdo skutečně chce změnit svůj život a stát se lepším člověkem.

Vitální princip v 6 životních krocích:

DETOXIKACE

Poradíme vám, jak odstranit z vašeho těla všechny překážky ve formě toxinůusazenin tak, aby se v něm znovu rozproudila léčivá životní energie.

REVITALIZACE

Naučíme vás stravovat se skutečně jednoduše a přirozeně.Dozvíte se, jak vaše tělo opět rozzářit přirozeným zdravím a krásou. Společně obnovíme plnou funkčnost vašich orgánů a tělesných systémů.

KONCENTRACE

Provedeme vás jednoduchými meditačními a dechovými technikami, snadno použitelnými ve vašem každodenním životě. Společně vneseme do vaší mysli klid,harmonii a soustředění.Ukážeme vám, jak důležitý je váš životní postoj a stav mysli k prožívání šťastnéhozdravého a spokojeného života.

MOTIVACE

Ukážeme vám, jak velkou sílu mají vaše myšlenky představivost. Naučíme vás používat je k tvorbě vašeho vysněného tělavztahupráce či celého vašeho života. Pomocí jednoduchých vizualizačních pomůcek a technik získáte to, co v životě skutečně chcete, pro větší radostspokojenost z každého prožitého okamžiku.

MOBILIZACE

Pomůžeme vám odstranit bolestivé důsledky sedavého způsobu života a vrátit vaše tělo do vašeho přirozeného stavu. Naučíme vás, jak jednoduchýminenáročnými pohybovými aktivitami získat pružnédynamickékrásné tělo, které je základem nejen zdravéhoatraktivního vzhledu, ale i předpokladem prožívání radosti z každodenního pohybu.

REGENERACE

Naučíme vás, jak obnovit vydanou energii pro větší růst vašeho životního potenciálu,odolnost a lepší adaptaci na stresové zatížení v běžném životě. Obnovíme rovnovážný stav samoléčebné schopnosti vašeho organismu. Uvedeme vaši mysl, tělo a duši do stavu jednoty, ve které naleznete recept na dlouhověkost,vitalitumladistvý vzhled.

Celý systém má několik unikátních vlastností a výhod:

Jednoduchost
Systém je jednoduchý a nenáročný. Kroky v něm obsažené jsou ve vašem životě snadno aplikovatelné. Velký důraz je kladen na úsporu vašeho času a zjednodušování vašich navyklých činností. Žádné komplikované výpočty a teorie. Žádné překombinované strategie. V jednoduchosti je účinnost.

Účinnost
Systém je účinný do té míry, jak jsou účinné jeho jednotlivé kroky. Každá oblast, kterou vás provádíme, obsahuje několik velmi pečlivě prověřených a vybraných kroků, které svou účinností atakují hranici 100%.

Komplexnost
Celý systém je komplexním celkem, kde každý jednotlivý krok doplňuje ten předchozí, či podporuje krok následující. Žádný prvek systému není samoúčelný, ale dotváří komplexní obraz cesty k vašemu novému harmonickému životnímu stylu.

Zábavnost
Když vás to nebude bavit, nebude to fungovat. Zábavnost je do určité míry předpokladem našeho společného úspěchu. Činnosti, které děláme rádi, nám přinášejí určitý pocit sebeuspokojení, který ve svém důsledku vede k pozitivním výsledkům už ze své samotné podstaty.

Individualita
Žádná univerzální doktrína či metoda neexistuje. Každý člověk je naprosto jedinečný a originální. Celý systém je navržen jako otevřený intuitivní souhrn činností, které mají neomezenou variabilitu. Vše je tedy tvořeno pouze pro vás, tzv. „na míru“.

Přirozenost
V celém systému je zachovávána maximální přirozenost všech jeho součástí. Nové návyky tak mají daleko větší šanci stát se přirozenou součástí vašeho nového životního stylu.

Osobní přístup
Vážíme si vás, stejně jako si vy vážíte nás. Ctíme vaší individualitu a respektujeme to, co jste už v životě dokázali. Nebudeme vám „mazat med kolem úst“, ale budeme s vámi jednat upřímně a na rovinu, jako vaši přátelé a partneři.

Jedinečnost
Sytém je jedinečný pro svůj komplexní přístup vytvářející soulad mysli, duše a těla. Inspirován je antickým ideálem zdraví a krásy kalokagathia, nejnovějšími výzkumy z oblasti kvantové fyziky a biochemie a tisíciletími prověřenými pozorováními přírodních jevů prastarými mistry východních filosofií a tajných nauk.

Bez čeho neodejdete:

Naším cílem a nejvroucnějším přáním je, abyste od nás vždy odcházeli s pocitem respektu, obdivu a lásky k sobě. Aby se radost, zdraví, krása a úspěch staly natrvalo vaší životní realitou.

 

Vitální princip
Vitální princip
Detoxikace
Detoxikace
Revitalizace
Revitalizace
Koncentrace
Koncentrace
Relaxace
Relaxace
Mobilizace
Mobilizace
Regenerace
Regenerace